Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sprzątanie lasu 2019

29 kwietnia, 2019 @ 10:00 am - 4:00 pm

 

Wiosenne sprzątanie Ząbek już za nami. Zapraszamy do obejrzenia minigalerii z dzisiejszej akcji.
W tym roku akcja sprzątania Ząbek rozpoczynała się równocześnie w trzech miejscach:
 przy topoli w okolicy stacji PKP,
 przy rondzie ul. Sosnowa /Gajowa,
 przy wejściu do lasu ul. Złota/Kościelna.
Na co natknęli się sprzątający mieszkańcy? Zbierali w lesie plastiki (torby, butelki, opakowania po lekarstwach), torebki pełne psich odchodów, duże worki z odzieżą, plastikowe kable – pozostałość po odzyskiwaniu miedzi, masę butelek po alkoholu – najwięcej tzw. piersiówek, a nawet zużyte strzykawki z igłami(!).
Nie wszyscy, którzy brali udział w dzisiejszym sprzątaniu są na zdjęciach. Część osób przychodziła w trakcie, część nie została do końca. Po akcji sprzątania na terenie Kniei Gajowniczka było spotkanie przy grillu. Można było poznać sąsiadów, podyskutować o planach na przyszłość. Uczestnicy akcji uznali, że należały posprzątać las również we wrześniu. Pod koniec wakacji będzie znany kolejny termin akcji sprzątania. Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w dzisiejszej akcji sprzątania.
Udało sie nam zebrac ponad 50 worków śmeici a to nie wszystko,gdyz zabrakło nam worków. A zgłosimy interwencje do urzędu Miasta o posprzatanie pozostałowści których nie udało nam się w czasie akcji posprzątać.

Organizatorzy akcji wiosennego sprzątania: Artur Wałachowski i Stowarzyszenie Moje Ząbki.

 

 

Szczegóły

Data:
29 kwietnia, 2019
Godzina:
10:00 am - 4:00 pm

Miejsce wydarzenia

Ząbki